Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Firmy Operatorskie

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Predator
Admin



Liczba postów : 27
Punkty : 77
Reputation : 0
Join date : 30/03/2015

Firmy Operatorskie Empty
PisanieTemat: Firmy Operatorskie   Firmy Operatorskie Empty2/7/2015, 19:24

Mam pytanie, które firmy płacą w terminie?
i jakich firm stanowczo unikać??
Powrót do góry Go down
przemo
Gość




Firmy Operatorskie Empty
PisanieTemat: NIE POLECAM   Firmy Operatorskie Empty27/8/2015, 23:32



MIASTO - WROCŁAW

OSOBY - GRZEGORZ I JACEK OCETKIEWICZ (syn i ojciec)


ZURAW - comansa i liebherr (gorno obrotowe) i kilka PEKAZETów (dolno obrotowych)



NIEWYPŁACALNI !!!!
mają mnóstwo długów, jeszcze wiecej komorników. Kilka spraw sądowych, zawiadomień do PIPu.

Działają pod dwoma nazwami

TORING Zurawie wieżowe

DZWIGOR Zurawie wieżowe

Powrót do góry Go down
LuckyMen




Liczba postów : 1
Punkty : 3
Reputation : 0
Join date : 28/08/2015

Firmy Operatorskie Empty
PisanieTemat: Re: Firmy Operatorskie   Firmy Operatorskie Empty28/8/2015, 22:28

Dołączam sie do tego co napisał Przemo niestety na poczatku mojej kariery też miałem okazje pracowac dla nich jak i kilka innych moich kolegów. Unikajcie także firmy GEMAK Wojciech Szmigiel - współpracuje z nimi, prowadzi szkolenia. Koleś nas wykorzystywał... szkoliliśmy dla niego ludzi a nam płacił krocie. I tak samo jak dzwigor badz toring nie wypłacał nigdy kasy na czas. Złodziej i oszust czesc z nas do tej pory nie zobaczyła kasy za szkolenia. Pozdrowienia z Wrocławia Łukasz
Powrót do góry Go down
Ja operus
Gość




Firmy Operatorskie Empty
PisanieTemat: Warszawa   Firmy Operatorskie Empty4/9/2015, 10:51

Witam.Chciałbym powiedziec pare zdan na temat niezbyt uczciwych pracodawcow w warszawie.Odradzam wa prace u pana Janusz Zalewski-firma Guliwer(Troche glupia nazwa co?)Dziala pod Herculesem jak rowniez ma swoje żurawie-z 5(teraz moze wiecej)liebherrkow 71.Podobno wyciagnal je gdzies z krzaczorow w gdansku i sprowadzil do wawy.Zurawie w stanie zajefajnym(obijaja sie gdzies o lata 70hehe) jedziesz obrotem a cala wieza skreca sie w rozne strony wszystko strzela,piszczy,trzeszczy itp.gdy bierzesz palete cegly to juz maximum doznan i dzwiekowNie ma sensu mowic o kabinie czy fotelu-tu wystarczy to sobie wyobrazic.musi niezle bulic zeby odbiory przeszly heh.A wiec pan Janusz jak na super biznesmena przystalo placi srednio 1-2zl mniej niz wszyscy w wawie.W dodatku ma swietne pomysly na zarobek-w koncu jest na dorobku haha.potrafi obciac tysiaczka(bo niema co sie w drobne bawic,)za line(tu mnie zaskoczyl bo lina podobno kosztuje4-5tys ale widocznie potrzebowal tylko 1000zl),mimo ze nie z twojej winy poszly splotki,mimo ze Hercules ubezpieczony i jak mysle on rowniez i z tego co sie dowiedzialem Ubezpieczalnia zwrocila za line hehe.I oczywiscie wszystko bez zadnego pokwitowania-takie jego widzi mi sie!.Achhh....szkoda dalej go opisywac.Wiec teraz o drugim.CHRYZANTEMIE czyli Zuraw Bud-Janusz Twarowski.Tego nawet lubie bo z ostatniej wyplaty przytuli jedynie 5 Stowek i ci powie zebys sie cieszyl bo ugadal z budowa zeby herculesa nie obciazyli za przestoj hahah.Dziala pod Herculesem,Layster,PGMBW firma oczywiscie na zone bo pan janusz boi sie ze podasz go do sadu czy cos takiego.Umowe daje ale na najnizsza krajowa i dopuki robisz to placi ale o ostatnia wyplate trzeba walczyc jak lew-mi to miesiac zajelo hehe Jak na Biznesmena przystalo zrywa umowe z dnia na dzien bo podobno tak mu hercules kazal!Chwilowo tyle.Jak te dwa ogonki domysla sie kto to pisal to opowiem o innych cudownych pracodawcach,Bo nie wiem czy ktos to wogole czyta.Pozdro.
Powrót do góry Go down
grzybek




Liczba postów : 6
Punkty : 8
Reputation : 0
Join date : 13/09/2015

Firmy Operatorskie Empty
PisanieTemat: Re: Firmy Operatorskie   Firmy Operatorskie Empty13/9/2015, 08:57

Pan Twarowski od lat prowadzi tez różnego rodzaju nieuczciwe praktyki. Kilka lat temu szkolił mojego kolegę oczywiście jako operatora. Nauczył się zdał egzamin i zaczął pracować jak się okazał za darmo! Przepracował 3tyg do końca miesiąca oddaje raport z godzinami a Pan Janusz informuje go że musi sie jeszcze ze 2miesiące uczyc. Michał bo tak ma na imię zdenerwował się i chciał odejść ale Pan Twarowski nie chciał oddać mu uprawnień. Pojechał do UDT-u po duplikat i poszedł od reki pracować na Stadion Narodowy. Każdy kto tam pracował wie o kim mowa. Pan Janusz również wie bardzo dobrze. Co do wypłat to potrafi ucinac pieniążki nie wiadomo za co?
Powrót do góry Go down
Wroclov




Liczba postów : 1
Punkty : 1
Reputation : 0
Join date : 28/10/2015

Firmy Operatorskie Empty
PisanieTemat: Mi-La   Firmy Operatorskie Empty28/10/2015, 22:21

Witam firma Mi-La z Leszna prowadzona przez Pana Lamella oszukuje ludzi na kazdym kroku.Zatrudniajac ludzi na smieciówce nie płaci za urlop tylko zmusza do podpisania papierków że otrzymalo sie za niego pieniadze co jest nie prawda!!!Rok w rok tak w wała ok 100operatorów!!!!Czuja sie bezkarni...Powiedzmy w koncu stop oszusta!!!Nie dajmy sie dalej okradać!!!Osobiscie czekam od nich na przelew juz ponad 2mc i smieja sie prosto w twarz że sa Bogami i wszystko im wolno.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Firmy Operatorskie Empty
PisanieTemat: Re: Firmy Operatorskie   Firmy Operatorskie Empty

Powrót do góry Go down
 
Firmy Operatorskie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Czarna Lista Pracodawców :: Firmy-
Skocz do: